Strona główna / Choinki sztuczne / Choinki sztuczne PE / Świerk francuski 100% PE LED
Choinka sztuczna

Świerk francuski 100% PE LED

Royal
Wybierz Wysokość:
Cena:
Cena regularna:
2 000,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 000,00 zł
Ilość:

Kwintesencja natury w Twoim domu

Dotychczas szumiący w alpejskich lasach i targany porywistymi wiatrami świerk francuski już teraz może wzbogacić świąteczną atmosferę Twojego domu. Starannie wyselekcjonowane ciemnozielone gałązki zostały wykonane z tworzywa sztucznego PE, czemu zawdzięczają prawdziwy wygląd igieł. Realistyczny wygląd choinki to również zasługa kształtu oraz dodatku w postaci szyszek pięknie zdobiących gałązki stworzonego świerka. 

Zintegrowane z choinką oświetlanie LED otula drzewko ciepłym kolorem i wydobywa z choinki jej naturalne piękno. System szybkiego rozkładania oraz zintegrowane oświetlenie sprawiają, że przystrojenie świątecznej choinki nigdy nie było łatwiejsze.

Gęsto rozmieszczone świerkowe gałązki są wyjątkowo trwałe dzięki użyciu sztucznego tworzywa PE. To przepiękny model choinki sztucznej, który zachwyca naturalnością oraz trwałością. Niezwykła dbałość o szczegóły spowodował stworzenie drzewka łudząco podobnego do naturalnego oryginału.

Choinka odzwierciedlająca francuskiego świerka to połączenie wysokiej jakości materiałów, starannego wykonania oraz ogromnej miłość jej producentów do radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Natura puka do Twoich drzwi. Otworzysz?

Czy wiesz, że…?

Pozyskiwane ze świerków olejki eteryczne znajdują zastosowanie między innymi w branżach perfumeryjnych, kosmetycznych i lecznictwie.

Tabela rozmiarów

Wysokość Szerokość* Długość pnia Długość czubka Przeznaczenie
3 m 175-185 cm 20 cm 15 cm Bardzo duża, rozłożysta choinka do wysokich, przestronnych pomieszczeń w domach i firmach oraz do przestrzeni użyteczności publicznej.
2.40 m 150-160 cm 20 cm 15 cm Duża, rozłożysta choinka do przestronnych pomieszczeń w domach i firmach.
2.10 m 140-150 cm 20 cm 15 cm Duża, rozłożysta choinka do pokoi gościnnych i salonów.
180 m 120-130 cm 20 cm 15 cm Średnia choinka do mniejszych pokoi gościnnych.

szerokość choinki zależy od sposobu wymodelowania gałązek; podane wymiary stanowią zakres od najmniejszej do największej możliwej do osiągnięcia szerokości choinki po jej wymodelowaniu; tolerancja wymiarów +/- 5%
System szybkiego rozkładania
System szybkiego rozkładania
Zintegrowane oświetlenie LED
Zintegrowane oświetlenie LED
Gałązki PE
Gałązki PE
Materiał niepalny
Materiał niepalny
Naturalna kolorystyka
Naturalna kolorystyka
Wygląd prawdziwych igieł
Wygląd prawdziwych igieł
Naturalne szyszki
Naturalne szyszki
Naturalny wygląd
Naturalny wygląd

Dodatkowe informacje

Świerk francuski 100% PE LED - dodatkowe informacje

Choinka w całości wykonana z gałązek polietylenowych PE. Do produkcji choinek sztucznych PE wykorzystujemy najwyższej jakości gałązki polietylenowe, które wykonuje się na wtryskarkach, jako jednolity odlew. Gałązki polietylenowe są odporne na odkształcenia, zmienne temperatury, wilgoć i dają się niezwykle łatwo modelować. Są miękkie, elastyczne i miłe w dotyku, występują w fantazyjnych kształtach i kolorach, które zawsze odzwierciedlają gałązki naturalnego drzewka z lasu. Gałązki PE zostały osadzone na głównych gałęziach za pomocą jedwabnej nici. Taki sposób mocowania gałązek chroni dłonie przed skaleczeniem podczas rozkładania choinki oraz sprawia, że choinka sztuczna wygląda niezwykle elegancko. Precyzja z jaką są wykonane gałązki powoduje, że choinki PE wyglądają  bardzo naturalnie i do złudzenia przypominają naturalne leśne drzewka. Naturalny wygląd choinek sztucznych PE sprawia, że cieszą się one dużą popularnością wśród stale zwiększającego się grona zadowolonych Klientów. Choinki PE są najbezpieczniejsze dla dzieci. Choinki sztuczne PE kierowane są dla najbardziej wymagających Klientów ceniących sobie naturalny wygląd choinki świątecznej.

Za sprawą dużej ilości koron oraz gałązek, drzewko jest naturalnie gęste. Chcąc oddać piękno leśnego świerka, choinka została przyozdobiona naturalnymi szyszkami. Kształt choinki odzwierciedla naturalne drzewko rosnące w iglastym lesie. Zastosowanie naprzemienne koron z krótkimi i długimi gałązkami sprawia, że choinka szalenie odzwierciedla naturę

Igły na gałązkach mają długość 1,5cm. Dodatkowo trzon każdej gałązki pomalowany jest na kolor jasnobrązowy, co imituje naturalny pień gałązki. Gałązki PE osadzone są na trzonie wykonanym z drutu stalowego przytwierdzonego do głównych gałęzi korony choinki wykonanych z dwóch drutów stalowych splecionych ze sobą, co zapewnia, że gałązki są odpowiednio wytrzymałe i można na nich zawieszać nawet ciężkie ozdoby choinkowe.

Mając na względzie indywidualne upodobania Klientów sprawiliśmy, że choinkę można dowolnie modelować, a dzięki temu stworzyć własne niepowtarzalne świąteczne drzewko. Dbając o komfort Klientów, zatroszczyliśmy się o łatwość rozkładania choinki dzięki zastosowaniu systemu szybkiego rozkładania. Choinka została zintegrowana z najwyższej klasy, energooszczędnym oświetleniem LED. Oświetlenie zostało w taki sposób rozprowadzone na gałązkach, aby zapewnić swobodę w rozkładaniu, modelowaniu i ozdabianiu choinki.

Pień choinki sztucznej PE wykonany jest ze stabilnego profilu metalowego, co gwarantuje stabilność choinki. Pień pokryty jest folią PCV imitującą igliwie naturalnej leśnej choinki. Wszystkie produkowane przez nas choinki zostały doskonale i praktycznie zaprojektowane, czego dowodem jest to, że mają na stałe przymocowane gałązki, a choinki o wysokości 3m, 2.40m, 2.20m, 1.80m składają się z trzech części, co ułatwia ich transport oraz przechowywanie.

Pierwsza korona z gałązkami umocowana została na wysokości 20 cm od podłoża, co sprawia, że pień sztucznej choinki jest praktycznie niewidoczny oraz jednocześnie gwarantuje swobodne umieszczenie pod choinką prezentów świątecznych dla najbliższych.

Szpic choinki ma długość 10 - 15cm, co należy wziąć pod uwagę decydując się na wysokość choinki, albowiem często Klienci nie uwzględniając tej okoliczności wybierają choinkę o wysokości 1.80m, którą następnie wymieniają na większą.

W komplecie znajduje się metalowy, stabilny i łatwy w montażu stojak oraz naturalne szyszki, które wymagają samodzielnego montażu. Każda z choinek zapakowana jest w karton wykonany ze wzmocnionej tektury o wysokiej gramaturze, co zapewnia bezpieczeństwo choinki w trakcie transportu.

Choinka dostępna jest w rozmiarach:  3m, 2.40m, 2.20m, 1.80m.

Na zdjęciu prezentujemy model choinki o wysokości 2.20m. Zdjęcia przedstawiają produkowane przez nas choinki.

Warto wiedzieć

Szczegóły

 • produkt polski
 • choinka w całości wykonana z gałązek polietylenowych PE
 • system szybkiego rozkładania
 • zintegrowane oświetlenie LED
 • kolor naturalny głęboko zielony
 • gałązki przymocowane są na stałe
 • końcówki gałązek zakończone cylindrycznie
 • kształt odzwierciedlający naturalną choinkę
 • wewnątrz gałązek stabilny drut
 • korony gałęzi osadzone na pniu wykonanym z profilu metalowego 
 • gałązki PE zostały osadzone na głównych gałęziach za pomocą jedwabnej nici.
 • długość igieł 1,5cm
 • długość czubka 10 - 15cm
 • szerokość choinki zależy od sposobu wymodelowania
 • choinka o wysokości 3.m, 2.40m, 2.20m i 1,80m składa się z 3 części
 • stabilny stojak metalowy
 • naturalne szyszki do samodzielnego montażu
 • karton ze wzmocnionej tektury o wysokiej gramaturze
 • choinka dostępna w rozmiarach: 3m, 2.40m, 2.20m, 1.80m 
 • w skład zestawu wchodzą: choinka, stojak, szyszki, karton
Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

Wyjątkowy sposób magazynowania zapewnia, że choinka po dostarczeniu do Klienta jest puszysta. Jako jedyni pakujemy choinki do kartonu bezpośrednio przed wysyłką. Nie magazynujemy choinek przez wiele miesięcy w wąskich kartonach i niewłaściwej temperaturze. Dzięki temu gałązki na choince są okrągłe i puszyste, bez zniekształconych igiełek. Sposób magazynowanie i pakowanie choinki do kartonu bezpośrednio przed wysyłką powinny być decydującymi czynnikami przy wyborze choinki. Niewłaściwe magazynowanie choinek powoduje, że gałązki są spłaszczone, igiełki powyginane, a choinka wygląda nieestetycznie.

Szpic choinki ma długość 10 - 15cm, co należy wziąć pod uwagę dokonując wyboru wysokości choinki. Klienci chcąc zakupić dużą choinkę, nie uwzględniając tej okoliczności, decydują się na drzewko o wysokości 1.80m, które często okazuje się zbyt małe. Następnie wymieniając choinkę na większa ponoszą niepotrzebnie dodatkowe koszty przesyłki.

Zastosowanie  gałązek polietylenowych na całej choince sprawia, że choinka posłuży przez wiele lat, ponieważ gałązki PE są odporne na odkształcanie i zmienne temperatury.

Kształt choinki odzwierciedla naturalne drzewko rosnące w iglastym lesie. To połączone z gałązkami PE odwzorowującymi naturalne gałązki z lasu powoduje, że choinka wygląda, jak żywa.

System szybkiego rozkładania minimalizuje czas potrzebny do rozłożenia i wymodelowania choinki.

Co wyróżnia nasze choinki?

PRODUKT
POLSKI
WIELOLETNIE
DOŚWIADCZENIE
NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ
INSPIRACJA
NATURĄ
NAJNOWSZE
TRENDY
NAJLEPSZE
KOMPONENTY
NATURALNA
KOLORYSTYKA
SZYBKI I ŁATWY
MONTAŻ
NATURALNE
SZYSZKI
ZAKUP
BEZPOŚREDNIO
OD PRODUCENTA
DOSKONAŁY
STOSUNEK
JAKOŚCI DO CENY
SATYSFAKCJA
GWARANTOWANA
Gałązki PE

Gałązki PE

 • Zastosowane w procesie produkcji choinki gałązki polietylenowe odzwierciedlają gałązki naturalnego drzewka z lasu.
 • Są miękkie, elastyczne i miłe w dotyku, a do tego odporne na odkształcenia, zmienne temperatury, wilgoć i dają się niezwykle łatwo modelować.
 • Precyzja z jaką wykonane są gałązki polietylenowe powoduje, że choinki PE wyglądają bardzo naturalnie i do złudzenia przypominają naturalne leśne drzewka.
 • Gałązki PE zostały osadzone na głównych gałęziach za pomocą jedwabnych nici.
Naturalne szyszki

Naturalne szyszki

 • Chcąc oddać piękno leśnej choinki, drzewko zostało przyozdobione naturalnymi szyszkami. Umieszczenie szyszek na gałązkach dodatkowo podkreśla naturalny wygląd choinki.
 • Szyszki pochodzą ze spadów i każdego roku zbierane są przez zaprzyjaźnionych miłośników leśnych wędrówek. Po oczyszczeniu i wyselekcjonowaniu, te najpiękniejsze dołączane są do choinki, sprawiając, że świąteczne drzewko pachnie lasem.
Stabilny stojak

Stabilny stojak

 • Każda choinka w komplecie posiada stabilny, łatwy w montażu stojak wykonany z metalu.

System szybkiego rozkładania

 • System szybkiego rozkładania pozwala w bardzo łatwy sposób rozłożyć choinkę.
 • Gałęzie choinki osadzone zostały na specjalnym profilu, który umożliwia automatyczne ich rozkładanie.
 • Wystarczy postawić choinkę na stojaku, aby jej gałęzie same się rozłożyły i ułożyły w zaprojektowany sposób.
 • System ułatwia również złożenie choinki w celu jej przechowania.
Zintegrowane oświetelnie led

Zintegrowane oświetelnie led

 • Choinka została zintegrowana z najwyższej klasy, energooszczędnym oświetleniem LED.
 • Oświetlenie zostało w taki sposób rozprowadzone na gałązkach, aby zapewnić swobodę w rozkładaniu, modelowaniu i ozdabianiu choinki.
 • Ciepła barwa bieli została tak dobrana, aby oświetlenie podkreśliło naturalne piękno choinki i wydobywało jej soczyste barwy.
 • Dla jeszcze większego komfortu choinki LED zostały wyposażona w przełącznik nożny, który w wygodny sposób pozwala na sterowanie oświetleniem.
 • Dołączony regulator natężenia światła pozwala na wybór mocy światła, a 8-godzinny przełącznik czasowy daje możliwość zaprogramowania czasu, w którym oświetlenie LED będzie aktywne.
 • Wyposażanie drzewka w zintegrowane oświetlenie LED oszczędza czas potrzebny na ozdobienie choinki. 
Jakość royal

Jakość royal

Choinki sztuczne z kolekcji Royal to choinki przeznaczone dla najbardziej wymagających Klientów, poszukujących choinek
o najwyższej jakości z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych.
Sztuczne choinki klasy Royal wyróżniają: 

 • naturalny wygląd
 • najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne 
 • najlepsza jakość użytych materiałów
 • system szybkiego rozkładania
 • wstępnie wymodelowane gałązki
 • minimalizacja czasu rozłożenia
 • zintegrowane oświetlenie LED
 • odwzorowanie kształtu naturalnej choinki
 • wyprofilowane gałęzie na koronach
 • naturalna kolorystyka
 • duże zagęszczenie choinki
 • gałązki polietylenowe PE
 • wygląd naturalnych igieł
 • atestowana folia
 • komponenty z certyfikatem niepalności
 • trzy warstwy folii na gałązkach
 • imitacja naturalnego pnia
 • zastosowanie jedwabnych nici do mocowania  gałązek 
 • stabilność gałęzi
 • najnowsze wzornictwo
 • długotrwałość użytkowania
 • precyzja wykonania
 • dbałość o szczegóły

Opinie o produkcie:

/ 0 Opinii
Świerk francuski 100% PE LED

Oceń produkt:

Świerk francuski 100% PE LED

Royal
*pola obowiązkowe
Korzystamy z plików cookie własnych i zewnętrznych do celów analitycznych oraz w celu wyświetlania reklam i spersonalizowanych treści na podstawie profilu stworzonego w oparciu o przeglądane przez użytkowników treści. Możesz wyrazić zgodę na wszystkie pliki cookie, odrzucić je lub samodzielnie wybrać konfigurację, klikając odpowiednie przyciski. Pamiętaj, że brak wyrażenia zgody na wykorzystanie plików cookie może wpłynąć na Twoje doświadczenie zakupowe. Przeczytaj więcej o cookies ×

Czym są pliki "cookies"?

Pliki "cookies" to informacje tekstowe przechowywane na urządzeniu końcowym użytkownika (przeglądarka internetowa) w celu rozpoznania urządzenia tak, aby móc dostarczyć funkcjonalności takich jak np.: koszyk sklepowy, logowanie. Pliki cookies nie wyrządzają żadnych szkód urządzeniom na których są zapisywane.

Pliki cookies są wykorzystywane na niniejszej stronie internetowej, do poniższych celów:

Usuwanie plików cookies:

Oprogramowanie do przeglądania stron internetowych ma domyślnie ustawione akceptowanie przyjmowania plików cookies. Ustawienie to można zmienić samodzielnie w dowolnym czasie tak aby pliki cookies były blokowane. Zablokowanie plików cookies może jednak spowodować nieprawidłowe funkcjonowanie mechanizmów na stronie internetowej co uniemożliwi w szczególności np.: korzystanie z koszyka zakupowego lub logowanie użytkownika.

Zarządzaj ustawieniami Odrzuć wszystkie