Strona główna / Choinki sztuczne / Choinki sztuczne PE / Jodła szlachetna 100 % PE
Choinka sztuczna

Jodła szlachetna 100 % PE

Royal
Wybierz Wysokość:
Cena:
Cena regularna:
1 400,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 400,00 zł
Ilość:

Szlachetne piękno natury ozdobą Twoich Świąt

Inspiracją do zaprojektowania tego modelu choinki była natura w najszlachetniejszej formie. Piękny, niezwykle realistyczny projekt jodły sprawia, że drzewko wygląda, jakby chwilę temu zostało wycięte z górskiego iglastego lasu.

Niezwykła gęstość, rozłożyste liczne gałęzie, duża ilość koron oraz delikatne igliwie w kolorze głębokiej zieleni obficie pokrywające każdy pęd, to elementy składające się na niezwykle autentyczny wygląd tego okazałego modelu choinki. Naturalny charakter drzewka wydobywa również jego nieregularny kształt oraz prawdziwe szyszki ozdabiające gałązki choinki.

Do produkcji wykorzystane zostało tworzywo polietylenowe, z którego w całości wykonano gałązki choinki. Efekt naszej pracy z tym materiałem zadowoli nawet najbardziej wymagających kupujących, dla których naturalny charakter choinki, jakość oraz trwałość są priorytetem.

Przede wszystkim dopracowane detale: idealnie odzwierciedlające naturalne odpowiedniki igiełek, forma gałązek, kształt drzewka i kolor lekko przygaszonej zieleni – to wszystko sprawia, że wygląd tej choinki jest niezwykle naturalny. Do produkcji wykorzystaliśmy najwyższej jakości materiał PE, którego żywotność szacowana jest na nawet kilkanaście lat. Dzięki temu mamy pewność, że drzewko przez długi czas pozostanie tak samo piękne, jak w dniu jego wytworzenia.

Jodła szlachetna przywołuje na myśl wygląd bujnych iglastych lasów na zboczach wysokich gór. Czy ten model choinki charaktertyzujący się szlachetnym pięknem stanie się ozdobą Twoich Świąt?

Czy wiesz, że...?

Jodła szlachetna rośnie w nadmorskich, górskich lasach Ameryki Północnej od Waszyngtonu do Północnej Kalifornii i w warunkach naturalnych osiąga bardzo imponujące rozmiary – nawet do 80 m wysokości.

Tabela rozmiarów

Wysokość choinki Szerokość* Długość pnia Długość czubka Przeznaczenie
2.50 m 150-160 cm 20 cm 15 cm Duża, rozłożysta choinka do przestronnych pomieszczeń w domach i firmach.
2.20 m 135-145 cm 20 cm 15 cm Duża, rozłożysta choinka do pokoi gościnnych i salonów.
1.80 m 120-130 cm 20 cm 15 cm Średnia choinka do mniejszych pokoi gościnnych.
1.50 m 100-115 cm 20 cm 15 cm Mała choinka na niską komodę.
1.20 m 85-100 cm 20 cm 15 cm Mała choinka na komodę, stolik lub biurko.

szerokość choinki zależy od sposobu wymodelowania gałązek; podane wymiary stanowią zakres od najmniejszej do największej możliwej do osiągnięcia szerokości choinki po jej wymodelowaniu; tolerancja wymiarów +/- 5%
Gałązki PE
Gałązki PE
Materiał niepalny
Materiał niepalny
Naturalna kolorystyka
Naturalna kolorystyka
Wygląd prawdziwych igieł
Wygląd prawdziwych igieł
Naturalne szyszki
Naturalne szyszki
Naturalny wygląd
Naturalny wygląd

Dodatkowe informacje

Jodła szlachetna 100 % PE - dodatkowe informacje

Choinka w całości wykonana z gałązek polietylenowych PE. Do produkcji choinek sztucznych PE wykorzystujemy najwyższej jakości gałązki polietylenowe, które wykonuje się na wtryskarkach, jako jednolity odlew. Gałązki polietylenowe są odporne na odkształcenia, zmienne temperatury, wilgoć i dają się niezwykle łatwo modelować. Są miękkie, elastyczne i miłe w dotyku, występują w fantazyjnych kształtach i kolorach, które zawsze odzwierciedlają gałązki naturalnego drzewka z lasu. Gałązki PE zostały osadzone na głównych gałęziach za pomocą jedwabnej nici. Taki sposób mocowania gałązek chroni dłonie przed skaleczeniem podczas rozkładania choinki oraz sprawia, że choinka sztuczna wygląda niezwykle elegancko. Precyzja z jaką są wykonane gałązki powoduje, że choinki PE wyglądają  bardzo naturalnie i do złudzenia przypominają naturalne leśne drzewka. Naturalny wygląd choinek sztucznych PE sprawia, że cieszą się one dużą popularnością wśród stale zwiększającego się grona zadowolonych Klientów. Choinki PE są najbezpieczniejsze dla dzieci. Choinki sztuczne PE kierowane są dla najbardziej wymagających Klientów ceniących sobie naturalny wygląd choinki świątecznej.

Za sprawą dużej ilości koron oraz gałązek, drzewko jest naturalnie gęste. Chcąc oddać piękno leśnego świerka, choinka została przyozdobiona naturalnymi szyszkami. Kształt choinki odzwierciedla naturalne drzewko rosnące w iglastym lesie. Zastosowanie naprzemienne koron z krótkimi i długimi gałązkami sprawia, że choinka szalenie odzwierciedla naturę

Igły na gałązkach mają długość 1,5cm. Dodatkowo trzon każdej gałązki pomalowany jest na kolor jasnobrązowy, co imituje naturalny pień gałązki. Gałązki PE osadzone są na trzonie wykonanym z drutu stalowego przytwierdzonego do głównych gałęzi korony choinki wykonanych z dwóch drutów stalowych splecionych ze sobą, co zapewnia, że gałązki są odpowiednio wytrzymałe i można na nich zawieszać nawet ciężkie ozdoby choinkowe.

Mając na względzie indywidualne upodobania Klientów sprawiliśmy, że choinkę można dowolnie modelować, a dzięki temu stworzyć własne niepowtarzalne świąteczne drzewko. Dbając o komfort Klientów, zatroszczyliśmy się o łatwość i szybkość rozkładania choinki dzięki przymocowanym na stałe gałązkom. Pień choinki sztucznej PE wykonany jest z profilu metalowego o przekroju sześciokąta, co zapobiega niepożądanemu obracaniu się choinki. Pień pokryty jest folią PCV imitującą igliwie naturalnej leśnej choinki.  a choinki o wysokości 2.50 m, składają się z trzech części, z kolei choinki o wysokości 2.20 m, 1.80 m składają się dwóch części, co ułatwia ich transport oraz przechowywanie.

Pierwsza korona z gałązkami umocowana została na wysokości 15 cm od podłoża, co sprawia, że pień sztucznej choinki jest praktycznie niewidoczny oraz jednocześnie gwarantuje swobodne umieszczenie pod choinką prezentów świątecznych dla najbliższych.

Szpic choinki ma długość 20 cm, co należy wziąć pod uwagę decydując się na wysokość choinki, albowiem często Klienci nie uwzględniając tej okoliczności wybierają choinkę o wysokości 1.80m, którą następnie wymieniają na większą.

W komplecie znajduje się metalowy, stabilny i łatwy w montażu stojak oraz naturalne szyszki, które wymagają samodzielnego montażu.

Każda z choinek zapakowana jest w karton wykonany ze wzmocnionej tektury o wysokiej gramaturze, co zapewnia bezpieczeństwo choinki w trakcie transportu.

Choinka dostępna jest w rozmiarach:  2.50 m, 2.20 m, 1.80 m, 1.50 m, 1.20 m.

Na zdjęciu prezentujemy model choinki o wysokości 2.20m. Zdjęcia przedstawiają produkowane przez nas choinki.

Warto wiedzieć

Szczegóły

 • produkt polski
 • choinka w całości wykonana z gałązek polietylenowych PE
 • kolor naturalny ciemnozielony
 • gałązki przymocowane są na stałe
 • końcówki gałązek zakończone cylindrycznie
 • kształt odzwierciedlający naturalną choinkę
 • wewnątrz gałązek stabilny drut
 • korony gałęzi osadzone na pniu wykonanym z profilu metalowego o przekroju sześciokąta
 • gałązki PE zostały osadzone na głównych gałęziach za pomocą jedwabnej nici.
 • długość igieł 1,8 do 2 cm
 • długość czubka 20 cm
 • choinka o wysokości 2.50 m składa się z 3 części
 • choinka o wysokości 1.80 m, 2.20 m składa się z 2 części
 • stabilny stojak metalowy
 • naturalne szyszki do samodzielnego montażu
 • karton ze wzmocnionej tektury o wysokiej gramaturze
 • choinka dostępna w rozmiarach: 2.50m, 2.20m, 1.80m
 • w skład zestawu wchodzą: choinka, stojak, szyszki, karton

 

 
 

Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

Wyjątkowy sposób magazynowania zapewnia, że choinka po dostarczeniu do Klienta jest puszysta. Jako jedyni pakujemy choinki do kartonu bezpośrednio przed wysyłką. Nie magazynujemy choinek przez wiele miesięcy w wąskich kartonach i niewłaściwej temperaturze. Dzięki temu gałązki na choince są okrągłe i puszyste, bez zniekształconych igiełek. Sposób magazynowanie i pakowanie choinki do kartonu bezpośrednio przed wysyłką powinny być decydującymi czynnikami przy wyborze choinki. Niewłaściwe magazynowanie choinek powoduje, że gałązki są spłaszczone, igiełki powyginane, a choinka wygląda nieestetycznie.

Szpic choinki ma długość 20 cm, co należy wziąć pod uwagę dokonując wyboru wysokości choinki. Klienci chcąc zakupić dużą choinkę, nie uwzględniając tej okoliczności, decydują się na drzewko o wysokości 1.80 m, które często okazuje się zbyt małe. Następnie wymieniając choinkę na większa ponoszą niepotrzebnie dodatkowe koszty przesyłki.

Kształt choinki odzwierciedla naturalne drzewko rosnące w iglastym lesie. Zastosowanie naprzemienne koron z krótkimi i długimi gałązkami sprawia, że choinka szalenie odwzorowuje naturę. To połączone z gałązkami PE odwzorowującymi naturalne gałązki z lasu powoduje, że choinka wygląda, jak żywa.

Zastosowanie  gałązek polietylenowych na całej choince sprawia, że choinka posłuży przez wiele lat, ponieważ gałązki PE są odporne na odkształcanie i zmienne temperatury.

Co wyróżnia nasze choinki?

PRODUKT
POLSKI
WIELOLETNIE
DOŚWIADCZENIE
NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ
INSPIRACJA
NATURĄ
NAJNOWSZE
TRENDY
NAJLEPSZE
KOMPONENTY
NATURALNA
KOLORYSTYKA
SZYBKI I ŁATWY
MONTAŻ
NATURALNE
SZYSZKI
ZAKUP
BEZPOŚREDNIO
OD PRODUCENTA
DOSKONAŁY
STOSUNEK
JAKOŚCI DO CENY
SATYSFAKCJA
GWARANTOWANA
Gałązki PE

Gałązki PE

 • Zastosowane w procesie produkcji choinki gałązki polietylenowe odzwierciedlają gałązki naturalnego drzewka z lasu.
 • Są miękkie, elastyczne i miłe w dotyku, a do tego odporne na odkształcenia, zmienne temperatury, wilgoć i dają się niezwykle łatwo modelować.
 • Precyzja z jaką wykonane są gałązki polietylenowe powoduje, że choinki PE wyglądają bardzo naturalnie i do złudzenia przypominają naturalne leśne drzewka.
 • Gałązki PE zostały osadzone na głównych gałęziach za pomocą jedwabnych nici.
Naturalne szyszki

Naturalne szyszki

 • Chcąc oddać piękno leśnej choinki, drzewko zostało przyozdobione naturalnymi szyszkami. Umieszczenie szyszek na gałązkach dodatkowo podkreśla naturalny wygląd choinki.
 • Szyszki pochodzą ze spadów i każdego roku zbierane są przez zaprzyjaźnionych miłośników leśnych wędrówek. Po oczyszczeniu i wyselekcjonowaniu, te najpiękniejsze dołączane są do choinki, sprawiając, że świąteczne drzewko pachnie lasem.
Stabilny stojak

Stabilny stojak

 • Każda choinka w komplecie posiada stabilny, łatwy w montażu stojak wykonany z metalu.
Jakość royal

Jakość royal

Choinki sztuczne z kolekcji Royal to choinki przeznaczone dla najbardziej wymagających Klientów, poszukujących choinek
o najwyższej jakości z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych.
Sztuczne choinki klasy Royal wyróżniają: 

 • naturalny wygląd
 • najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne 
 • najlepsza jakość użytych materiałów
 • system szybkiego rozkładania
 • wstępnie wymodelowane gałązki
 • minimalizacja czasu rozłożenia
 • zintegrowane oświetlenie LED
 • odwzorowanie kształtu naturalnej choinki
 • wyprofilowane gałęzie na koronach
 • naturalna kolorystyka
 • duże zagęszczenie choinki
 • gałązki polietylenowe PE
 • wygląd naturalnych igieł
 • atestowana folia
 • komponenty z certyfikatem niepalności
 • trzy warstwy folii na gałązkach
 • imitacja naturalnego pnia
 • zastosowanie jedwabnych nici do mocowania  gałązek 
 • stabilność gałęzi
 • najnowsze wzornictwo
 • długotrwałość użytkowania
 • precyzja wykonania
 • dbałość o szczegóły

Opinie o produkcie:

/ 0 Opinii
Jodła szlachetna 100 % PE

Oceń produkt:

Jodła szlachetna 100 % PE

Royal
*pola obowiązkowe
Korzystamy z plików cookie własnych i zewnętrznych do celów analitycznych oraz w celu wyświetlania reklam i spersonalizowanych treści na podstawie profilu stworzonego w oparciu o przeglądane przez użytkowników treści. Możesz wyrazić zgodę na wszystkie pliki cookie, odrzucić je lub samodzielnie wybrać konfigurację, klikając odpowiednie przyciski. Pamiętaj, że brak wyrażenia zgody na wykorzystanie plików cookie może wpłynąć na Twoje doświadczenie zakupowe. Przeczytaj więcej o cookies ×

Czym są pliki "cookies"?

Pliki "cookies" to informacje tekstowe przechowywane na urządzeniu końcowym użytkownika (przeglądarka internetowa) w celu rozpoznania urządzenia tak, aby móc dostarczyć funkcjonalności takich jak np.: koszyk sklepowy, logowanie. Pliki cookies nie wyrządzają żadnych szkód urządzeniom na których są zapisywane.

Pliki cookies są wykorzystywane na niniejszej stronie internetowej, do poniższych celów:

Usuwanie plików cookies:

Oprogramowanie do przeglądania stron internetowych ma domyślnie ustawione akceptowanie przyjmowania plików cookies. Ustawienie to można zmienić samodzielnie w dowolnym czasie tak aby pliki cookies były blokowane. Zablokowanie plików cookies może jednak spowodować nieprawidłowe funkcjonowanie mechanizmów na stronie internetowej co uniemożliwi w szczególności np.: korzystanie z koszyka zakupowego lub logowanie użytkownika.

Zarządzaj ustawieniami Odrzuć wszystkie